Јуичиро Нагаи: Разлика помеѓу преработките

Додадени 1.729 бајти ,  пред 5 години
Создадена страница со: {{Infobox football biography 3 |playername={{flagicon|Јапонија}} {{PAGENAME}} |image= |dateofbirth={{birth date and age|1979|2|4|df=yes}} |cityof...
(Создадена страница со: {{Infobox football biography 3 |playername={{flagicon|Јапонија}} {{PAGENAME}} |image= |dateofbirth={{birth date and age|1979|2|4|df=yes}} |cityof...)
(нема разлика)
309

уредувања