Борка Аврамова: Разлика помеѓу преработките

Додадени 113 бајти ,  пред 7 години
с
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
сНема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
{{биог-никулец}}
 
{{нормативна контрола}}
 
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Аврамова, Борка}}
[[Категорија:Родени во Тетово]]
[[Категорија:Македонски вајари]]