Разлика помеѓу преработките на „Виктор Скумин“

Додадени 8 бајти ,  пред 4 години
→‎Надворешни врски: изменета категоризација
с (обновување)
(→‎Надворешни врски: изменета категоризација)
*{{cite web |url=http://moscow.pink/skumin-viktor-andreevich_4662515.html |title=Виктор Андреевич Скумин |publisher=moscow.pink| accessdate=13 June 2016}}
 
[[Категорија:Психотерапевти]]
{{Никулец за биографија}}
 
[[Категорија:Руси]]
[[Категорија:Руски лекари]]
29

уредувања