Разлика помеѓу преработките на „Скуминов синдром“

Додадени 136 бајти ,  пред 4 години
дополнување
(→‎Епидемиологија: дополнување Симптоми на синдромот)
(дополнување)
Главни [[симптом]]и на синдромот се:
*[[страв]];
*[[анксиозност]];
*;
*[[Депресија (расположение)|депресија]];
*;
*[[астенија]];
*;
*[[инсомнија]].
*.
 
== Третман ==
29

уредувања