Разлика помеѓу преработките на „Скуминов синдром“

Додадени 5.369 бајти ,  пред 4 години
Создадена страница со: {{Infobox disease| | Name = Синдром на Скумин | Image = Скумін Віктор Андрійович 02.jpg | Caption = Вик...
(Создадена страница со: {{Infobox disease| | Name = Синдром на Скумин | Image = Скумін Віктор Андрійович 02.jpg | Caption = Вик...)
(нема разлика)
29

уредувања