Ултразвук: Разлика помеѓу преработките

Додаден 1 бајт ,  пред 6 години
с
Бот: козметички промени
[проверена преработка][проверена преработка]
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
с (Бот: козметички промени)
 
{{Нормативна контрола}}
 
[[Категорија:Акустика]]