Опиум: Разлика помеѓу преработките

Додадени 29 бајти ,  пред 7 години
Замена на Image:Slaapbol_R0017601.JPG со Image:Opium_pod_cut_to_demonstrate_fluid_extraction1.jpg (од страна на CommonsDelinker поради: File renamed: [[:commons:COM:FR#
[проверена преработка][проверена преработка]
Замена на Image:Slaapbol_R0017601.JPG со Image:Opium_pod_cut_to_demonstrate_fluid_extraction1.jpg (од страна на CommonsDelinker поради: File renamed: [[:commons:COM:FR#
Ред 1:
{{Infobox Botanical product
|image=[[Податотека:SlaapbolOpium R0017601pod cut to demonstrate fluid extraction1.JPGjpg|180п]]
|caption=Сок добиен со режење на афионот
|product=Опиум