Разлика помеѓу преработките на „Вецлар“

Нема измена во големината ,  пред 13 години
с
Бот Менува: sl:Wetzlar
с (Бот: Интервики за избрани статии за de:Wetzlar)
с (Бот Менува: sl:Wetzlar)
 
[[Категорија:Градови во Хесен]]
 
{{Link FA|de}}
 
[[af:Wetzlar]]
[[cy:Wetzlar]]
[[da:Wetzlar]]
[[de:Wetzlar]] {{Link FA|de}}
[[el:Βέτσλαρ]]
[[en:Wetzlar]]
[[simple:Wetzlar]]
[[sk:Wetzlar]]
[[sl:VétclarWetzlar]]
[[sq:Vetclar]]
[[sr:Вецлар]]
916

уредувања