Љумница: Разлика помеѓу преработките

Додадени 73 бајти ,  пред 6 години
с
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
сНема опис на уредувањето
|name = Љумница
|name_local =
|image_skyline = Lyumnitsa Skra Greece2.JPG
|caption_skyline = Централниот дел на селото
|city_flag =
|city_seal =