Разлика помеѓу преработките на „Мартина Хингис“

Одземени 22 бајти ,  пред 5 години
с
Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:Q134720
с (Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:Q134720)
 
[[Категорија:Швајцарски тенисери]]
[[Категорија:Родени во 1980 година]]
[[en:Martina Hingis]]
126.849

уредувања