Разлика помеѓу преработките на „11 март (починале)“

Додадени 113 бајти ,  пред 5 години
дополнување
с
(дополнување)
|valign="top" align="right"|[[2006]] 
|[[Слободан Милошевиќ]] — претседател на [[Србија]] и на [[Сојузна Република Југославија]].
|-
|valign="top" align="right"|[[2016]] 
|[[Драган Николиќ]] — српски глумец.
|}
<noinclude>