Бијељина: Разлика помеѓу преработките

Одземени 48 бајти ,  пред 6 години
с
Отстрането уредувањето на Victrix23 (разговор), вратено на последната верзија на Dexbot
с (Отстрането уредувањето на Victrix23 (разговор), вратено на последната верзија на Dexbot)
* [[Милош Бојаниќ]], фолк пејач.
* [[Бранислав Ивковиќ]], политичар.
* Лилјана Рикиќ, филантроп
 
==Збратимени градови==