Разлика помеѓу преработките на „Ѓорѓе Поповиќ“

Додаден 2.831 бајт ,  пред 5 години
Создадена страница со: {{Инфокутија за научник | box_width = 200px | name = Ѓорѓе Поповиќ | image = Ђорђе_...
(Создадена страница со: {{Инфокутија за научник | box_width = 200px | name = Ѓорѓе Поповиќ | image = Ђорђе_...)
(нема разлика)
88

уредувања