Разлика помеѓу преработките на „Серта“

Додадени 26 бајти ,  пред 5 години
 
<center>
<gallery mode=packed heights=120px>
Податотека:Серта-Конечка Планина 02.JPG|Поглед на источните падини на Серта над с.[[Лубница]]
Податотека:Серта-Конечка Планина 03.JPG|Поглед на источните падини на Серта над с.[[Лубница]]