Разлика помеѓу преработките на „Роберт I (Франција)“

Одземени 3 бајти ,  пред 5 години
нема опис на уредувањето
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
 
{{Infobox royalty|monarch
|name=Роберт I од Франција
|title=Крал на Западна Франкија
|image=Robert I de France.jpg
{{s-end}}
 
{{Француски Каролинзи}}
 
{{Нормативна контрола}}