Разлика помеѓу преработките на „Јужна Австралија“

Одземени 2 бајти ,  пред 4 години
с
нема опис на уредувањето
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
с
 
[[File:Coat_of_arms_of_South_AustraliaSouth Australian Coat of Arms.pngsvg|right|150px]]
[[File:Flag of South Australia.svg|right|200px]]
[[Податотека:South Australia locator-MJC.png|мини|Положба на Јужна Австралија]]
9

уредувања