Разлика помеѓу преработките на „Грамада“

Додадени 3.766 бајти ,  пред 5 години
Создадена страница со: {{Infobox settlement <!--more fields are available for this Infobox--See Template:Infobox Settlement--> |official_name = Грамада |native_name=Гр...
(Создадена страница со: {{Infobox settlement <!--more fields are available for this Infobox--See Template:Infobox Settlement--> |official_name = Грамада |native_name=Гр...)
(нема разлика)
88

уредувања