Разлика помеѓу преработките на „Богдан Брецељ“

Додадени 1.650 бајти ,  пред 5 години
Создадена страница со: {{Инфокутија за личност | име =Богдан Брецељ | портрет =Bogdan Brecelj.jpg | px...
(Создадена страница со: {{Инфокутија за личност | име =Богдан Брецељ | портрет =Bogdan Brecelj.jpg | px...)
(нема разлика)
88

уредувања