Популарна култура: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 7 години
с
Bjankuloski06 ја премести страницата Народна култура на Популарна култура презапишувајќи врз пренасочување
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Bot: Migrating 54 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q131265 (translate me))
с (Bjankuloski06 ја премести страницата Народна култура на Популарна култура презапишувајќи врз пренасочување)