Разлика помеѓу преработките на „Општина Кратово“

Одземени 8 бајти ,  пред 4 години
нема опис на уредувањето
| градоначалник=Мите Андоновски
| членови=15
| адреса=Градски Плоштад б.б.Маршал Тито бб 1360 Кратово
| телефон=031 481-119, 031 481-202
| факс=031 481-335, 031 481-667202
| епошта=
| веб=www.opstinakratovo.gov.mk
Анонимен корисник