Разлика помеѓу преработките на „ФК Силекс“

Додадени 4 бајти ,  пред 4 години
с
нема опис на уредувањето
(Промена на име на тренер)
с
Беитар-Силекс 3:0
* '''УЕФА Лига на шампиони - Сезона 1998/99'''
Силекс-БрижБриге 0:0
 
БрижБриге-Силекс 2:1
* '''УЕФА Куп - Сезона 1999/00'''
Шахтјор Донецк-Силекс 3:0