Разлика помеѓу преработките на „Северина Вучковиќ“

Одземени 22 бајти ,  пред 5 години
Бришење на "Severina.Vuckovic.jpg", беше избришана од Заедничката ризница од страна на Storkk пор
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
(Бришење на "Severina.Vuckovic.jpg", беше избришана од Заедничката ризница од страна на Storkk пор)
{{Infobox Musical artist
|Img = Severina.Vuckovic.jpg
|Img_size = 200px
|Name = Северина Вучковиќ <br /> Severina Vučković