Разлика помеѓу преработките на „Волгоград“

Додадени 4 бајти ,  пред 3 години
нема опис на уредувањето
| административна распределба =
| населби =
| градоначалник = [[РоманАлександар ГребениковЧунаков]]
| партија =
| површина =