Разлика помеѓу преработките на „Глушец (појаснување)“

Одбиена последната промена (од Saehrimnir) и ја поврати преработката 2926599 на Addbot
(Одбиена последната промена (од Saehrimnir) и ја поврати преработката 2926599 на Addbot)
 
{{Појаснување}}
 
[[af:Muis (dubbelsinnig)]]
[[de:Maus]]
[[nl:Muis]]