Разлика помеѓу преработките на „Четинари“

Додадени 14 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Додава: nn:Bartre
с (Бот Додава: hu, qu, uk Брише: de, no, tr, zh Менува: cs, es, id)
с (Бот Додава: nn:Bartre)
[[lv:Kailsēkļi]]
[[nl:Coniferen]]
[[nn:Bartre]]
[[pl:Iglaste]]
[[pt:Conífera]]
109.264

уредувања