Разлика помеѓу преработките на „Национална арена „Тоше Проески““

с
нема опис на уредувањето
с
с
прекар = Градски стадион |
слика = [[Податотека:Skopje X130.JPG|240п]] |
локација = [[Градски Паркпарк (Скопје)|Градски Паркпарк]], [[Скопје]], [[Република Македонија|Македонија]]|
отворен = [[1947]] |
затворен = |