Разлика помеѓу преработките на „Разговор со корисник:Degoiabeira“

Нема измена во големината ,  пред 5 години
с
Stryn ја премести страницата Разговор со корисник:Ojovemlouco на Разговор со корисник:Degoiabeira: Автоматски преместена страницата при преимену...
с (Бот: Добредојдe)
 
с (Stryn ја премести страницата Разговор со корисник:Ojovemlouco на Разговор со корисник:Degoiabeira: Автоматски преместена страницата при преимену...)
 
106

уредувања