Архитект: Разлика помеѓу преработките

Додаден 1.821 бајт ,  пред 6 години
Создадена страница со: '''Архитект''' е личност којашто се занимава со планирање, проектирање и надгледување...
(Создадена страница со: '''Архитект''' е личност којашто се занимава со планирање, проектирање и надгледување...)
(нема разлика)
33

уредувања