Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Претседатели на МОК“

нема опис на уредувањето
[[Жак Рог]]&nbsp;<small>(2001&ndash;сеуште</small>)
|}
<noinclude>[[bs:Šablon:Predsjednici MOO]]
[[bs:Šablon:Predsjednici MOO]]
[[cs:Šablona:Předsedové MOV]]
[[de:Vorlage:Navigationsleiste Präsidenten des IOC]]
[[ru:Шаблон:Президенты МОК]]
[[sk:Šablóna:Prezidenti MOV]]
[[zh:Template:IOC Presidents]]
 
</noinclude>
Анонимен корисник