Разлика помеѓу преработките на „Кременчук“

Додадени 4 бајти ,  пред 4 години
с
нема опис на уредувањето
с (додадете категорија)
с
 
[[Категорија:Градови во Украина]]
[[Категорија:Градови во ПолтавскаПолтавската област]]
[[Категорија:Кременчук]]
7

уредувања