Разлика помеѓу преработките на „Димитар Мирчев“

Одземени 6 бајти ,  пред 5 години
нема опис на уредувањето
| influences =
| influenced =
| awards = [[Награда „Св. Климент Охридски“]]<br />[[Награда „11 Октомври“]]<br />[[Награда „13 Ноември“]]
| signature =
| signature_alt =