Разлика помеѓу преработките на „Жан Батист Перен“

Одземени 59 бајти ,  пред 4 години
с
отстранета Категорија:Француски атеисти користејќи го HotCat
с (отстранета Категорија:Француски атеисти користејќи го HotCat)
[[Категорија:Апсолвенти на Високата нормална школа]]
[[Категорија:Странски членови на Кралското друштво]]
[[Категорија:Француски атеисти]]
[[Категорија:Француски физичари]]
[[Категорија:Физичари од 20 век]]