Разлика помеѓу преработките на „Фејер“

Додаден 21 бајт ,  пред 4 години
с
An image has been changed
с (An image has been changed)
|-
|-
|align="center" colspan="2"| [[Податотека:HUNCoa Hungary County Fejér COA(history).jpgsvg|100п|Грб на округот]]
|-
|align="center" colspan="2"| [[Податотека:FejerCounty.gif|250п]]
19

уредувања