Разлика помеѓу преработките на „Сатоши Омура“

Одземени 2 бајти ,  пред 5 години
нема опис на уредувањето
с (Отстрането уредувањето на Shonika2015 (разговор), вратено на последната верзија на 140.122.80.203)
{{Infobox scientist
|name = Сатоши Омура
|image = Satoshi_%C5%8Cmura_5086-18Cmura_5040-2015.jpg
|image_size =
|caption =
2

уредувања