Разлика помеѓу преработките на „Тракиски јазик“

с
нема опис на уредувањето
с (Bot: Migrating 28 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q36793 (translate me))
с
 
{{ИЕ-јазик-никулец}}
 
{{Палеобалкански јазици}}
 
[[Категорија:Палеобалкански јазици]]