Разлика помеѓу преработките на „Воден (општина)“

с
нема опис на уредувањето
с (ситна поправка)
с
:* Општински оддел Под (974 жители)
::* село [[Под]] (Φλαμουριά, Фламурија) (675 жители)
::* село [[ОсланОшлјани]] (Ошлјани, Αγία Φωτεινή, Агија Фотини) (299 жители)
 
:* Општински оддел Техово (893 жители)