Разлика помеѓу преработките на „А. ден Долард“

с
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{наводи}}
 
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Долард, А. ден}}
{{Нормативна контрола}}
 
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Долард, А. ден}}
[[Категорија:Холандски писатели]]
[[Категорија:Холандски поети]]
[[Категорија:Охрид]]
[[Категорија:Луѓе од Зволе]]
[[Категорија:Псевдоними]]
[[Категорија:Родени во 1901 година]]
[[Категорија:Починати во 1994 година]]
[[Категорија:Охрид]]