Разлика помеѓу преработките на „Георги Прванов“

с
нема опис на уредувањето
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
с
[[Категорија:Бугарски политичари|Прванов, Георги]]
[[Категорија:Живи луѓе]]
[[Категорија:Апсолвенти на Софискиот универзитет]]