ФК Херенвен: Разлика помеѓу преработките

Додадени 53 бајти ,  пред 6 години
с
==Моментален состав==
{{Fs start}}
{{Fs player|no=1 |nat=SWENED |pos=GK |name=[[КристоферЕрвин НордфелдтМулдер]]}}
{{Fs player|no=2 |nat=HUN |pos=DF |name=[[Кени Отигба]]}}
{{Fs player|no=5 |nat=NED |pos=DF |name=[[Пеле ван Анхолт]]}}
{{Fs player|no=8 |nat=NOR |pos=MF |name=[[Мортен Торсби]]}}
{{Fs player|no=9 |nat=DEN |pos=FW |name=[[Томас Далгард]]}}
{{Fs player|no=10 |nat=SWE |pos=MF |name=[[Симон Терн]]}}
{{Fs player|no=11 |nat=SWE |pos=FW |name=[[Сам Ларсон]]}}
{{Fs player|no=12 |nat=NED |pos=DF |name=[[Доке Шмидт]]}}