Разлика помеѓу преработките на „Робињо“

Нема измена во големината ,  пред 5 години
с
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Живи луѓе]]
[[Категорија:Фудбалери на ФК СантошСантос]]
[[Категорија:Фудбалери на ФК Реал Мадрид]]
[[Категорија:Фудбалери на ФК Манчестер Сити]]