Маат: Разлика помеѓу преработките

Додадени 13 бајти ,  пред 14 години
с
Бот Додава: hr:Ma'at
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: sr:Ма’ат)
с (Бот Додава: hr:Ma'at)
[[fr:Maât]]
[[hi:मात]]
[[hr:Ma'at]]
[[hu:Maat]]
[[it:Maat]]
6.250

уредувања