Кадуски јазици: Разлика помеѓу преработките

Додадени 706 бајти ,  пред 14 години
Нова страница: Кадуските јазици се подгрупа на нило-сахарски јазици|нилосахарските јазици и се поделени во ...
(Нова страница: Кадуските јазици се подгрупа на нило-сахарски јазици|нилосахарските јазици и се поделени во ...)
(нема разлика)