Разлика помеѓу преработките на „Лигурија“

Додадени 15 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Додава: it:Liguria
(дополнување со категорија Познати личности на Лигурија)
с (Бот Додава: it:Liguria)
[[io:Liguria]]
[[is:Lígúría]]
[[it:Liguria]]
[[ja:リグーリア州]]
[[jv:Liguria]]
59.415

уредувања