Низамудин Ахмед-паша: Разлика помеѓу преработките

с
КМ: Категорија:Големи везири на Отоманската империја од 14 век → [[Категорија:Категорија:Големи везири на Отоманската Империја од...
[проверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
с (КМ: Категорија:Големи везири на Отоманската империја од 14 век → [[Категорија:Категорија:Големи везири на Отоманската Империја од...)
{{DEFAULTSORT:Ahmed Pasha, Nizamuddin}}
 
[[Категорија:Категорија:Големи везири на Отоманската империјаИмперија од 14 век]]
[[Категорија:Отомански Турци]]