14 март (родени): Разлика помеѓу преработките

дополнување
(дополнување)
(дополнување)
|valign="top" align="right"|[[1933]] 
|[[Квинси Џонс]] — американски музичар и продуцент.
|-
|valign="top" align="right"|[[1988]] 
|[[Стифен Кари]] — американски кошаркар.
|}
<noinclude>