Разлика помеѓу преработките на „Љубомир Фрчкоски“

Нема измена во големината ,  пред 4 години
с
нема опис на уредувањето
с
# Стекување и независност на Република Македонија, МАНУ- Зборник на АСНОМ (2005)
# Преговарање во конфликт на идентитети, Темплум (2007)
 
== Наводи ==
{{наводи}}
 
== Надворешни врски ==
* [http://www.bookfinder.com/dir/i/Megunarodno_Javno_Pravo/9989647097/]
* [http://www.bookfinder.com/dir/i/Megunarodno_Pravo_Za_Pravata_Na_covekot/9989851395/]
 
== Наводи ==
{{наводи}}
 
{{S-start}}