3 април (починале): Разлика помеѓу преработките

с
нема опис на уредувањето
(дополнување)
сНема опис на уредувањето
|-
|valign="top" align="right"|[[2015]] 
|[[Боб Барнс]] — американски рок-музичар, член на групата „[[Линард скинард]]“ (''Lynard Skynard'').
|-
|}