Разлика помеѓу преработките на „10 јануари (починале)“

с
нема опис на уредувањето
(дополнување)
с
|valign="top" align="right"|[[2011]] 
|[[Бора Костиќ]] — српски и југословенски [[фудбалер]].
|-
|valign="top" align="right"|[[2011]] 
|[[Дејвид Боуви]] — англиски [[пејач]] и [[текстописец]].
|}
<noinclude>