Разговор за категорија:Цркви у Бугарија: Разлика помеѓу преработките

с
нема опис на уредувањето
(готово)
сНема опис на уредувањето
 
 
:{{Готово}}. Види [[:Категорија:Цркви во Бугарија]]. --[[User:INkubusse|iNkubusse]]<sup>[[User talk:INkubusse|<i> A?</i>]]</sup> 11:09, 28 јули 2008 (UTC)
 
Супер, мерси INkubusse --[[Корисник:Pakko|Pakko]] 12:26, 28 јули 2008 (UTC)
620

уредувања