Разлика помеѓу преработките на „Алексинац“

Додадени 16 бајти ,  пред 5 години
с
нема опис на уредувањето
с
с
| subdivision_type1 = [[Окрузи во Србија|Округ]]
| subdivision_name1 = [[Нишавски округ|Нишавски]]
| parts_type = SettlementsНаселени места
| parts_style = para
| p1 = 72